UZMAN KURUCULAR
Özel eğitimle uzaktan yakından ilgisi olmayan insanların özel eğitim kurumu açtığı sektörümüzde bizler özel eğitimci kurucular olarak hizmet etmekteyiz.

TECRÜBE
Özel eğitimde 14 yıllık tecrübemiz ile Ankara’nın lider özel eğitim kurumuyuz.


KALİTE
14 yıldır, kalitemizden ödün vermeyerek, kazandıklarımızı öğrencilerimizin hizmeti için kullandık. Bundan sonra da en iyi eğitim ve hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz.

 

ŞEFFAFLIK
Merkezlerimizde verilen eğitimler, kapalı devre kamera sistemi ile kaydedilmekte; kurucular, müdürler ve veliler tarafından her an izlenebilmektedir. MATERYAL KULLANIMI
Eğitimin en önemli unsurlarından birisi de uygun ve zengin materyal kullanmaktır. Merkezlerimizde öğrencilerimiz için her türlü görsel, işitsel, yazılı materyal bulunmakta, sürekli yenileri hazırlanmakta, çalışma ve ödev kağıtlarımız renkli yazıcı ile çıkarılmaktadır. TEKNOLOJİ KULLANIMI
Tüm odalarımızda bilgisayar ve internet bağlantısı bulunmaktadır. Günümüz teknolojisini eğitim alanında kullanarak, öğrencilerimizin performanslarını en üst seviyeye çıkarmaktayız. Gerekli durumlarda velilerimize istedikleri tarihteki dersin kayıtları görüntülü ve sesli olarak cd ya da flash bellek ile verilmektedir.UZAKTAN EĞİTİM
ozelcocuk.net  Uzaktan Eğitim Sitesi Türkiye’nin özel eğitim öğrencileri için geliştirilmiş ilk ve tek online eğitim sitesidir. Kurumlarımıza devam eden tüm öğrencilerimiz sitemize ücretsiz olarak üye olabilmektedirler. ozelcocuk.net  öğrencilerimizin hem kurumda hem de evde sürekli olarak eğitilmelerini sağlamaktadır.


TELAFFUZ KONTROL SİSTEMİ

DUYBENİ Telaffuz Kontrol Sistemi konuşma problemi olan öğrencilerimiz için geliştirilmiş Türkiye’nin ilk ve tek konuşma eğitimi ve kontrolü programıdır.

GÜVEN

Küçük-büyük tüm çocuklarınızı gözünüz arkada kalmadan güvenle kurumlarımıza gönderebilirsiniz.

 
SERVİS
Servislerimiz öğrencilerimize ücretsiz olarak hizmet vermektedirler.Servislerimiz araç takip sistemi ile sürekli olarak takip edilmektedir.

SOSYAL-KÜLTÜREL ETKİNLİKLER
Yaptığımız sosyal-kültürel etkinlik ve gezilerle öğrencilerimizin yaşayarak öğrenme, eğlenme ve sosyalleşmelerini desteklemekteyiz.

DÜZENLİ ODYOLOJİ TAKİBİ VE GELİŞİMSEL TAKİP
Koklear implantlı öğrencilerimizin odyologları ile düzenli aralıklarla görüşülmekte ve ortak bir program belirlenmektedir.Ayrıca tüm öğrencilerimizin gelişimsel takibi kurumumuzca yapılmaktadır.